Teslimat Bilgileri

WEB SİTEMİZDE BİLMENİZ GEREKENLER !!!

Web sitemizde gördüğünüz tüm ürünler hiç değiştirilmeden aynı şekilde alıcı kişiye teslim edilmektedir.Ürünlerde kullanılan çiçekler günlük ve tazedir.Hiç bir şekilde müşteri memnuniyetsizliği olmayacağını GÜL ÇİÇEK SARAYI olarak garanti veriyoruz.Diğer web sitelerdeki gibi ucuz fiyat yazarak müşteri aldatmacılığı yapılmaz.Ürünler online olarak güncellnir.

TESLİMAT ŞARTLARI

Genel Teslimat Şartları:

 1. Çiçeğiniz belirtmiş olduğunuz tarih ve saat çerçevesinde alıcı kişiye ulaştırılır.
 2. Çiçek teslim edilirken teslim alan kişinin adı soyadı ve imzası alınarak teslim edilir.
 3. Çiçeğinizi iptal etme hakkınız vardır.İptal şartları çiçeğiniz hazırlanmadan ve yola çıkmadan gerçekleştirilmelidir.
 4. Çiçeğiniz hazırlandıktan sonra iptal etmek isterseniz sizden belirli bir düzeyde ücret kesilerek geri kalan ücret tarafınıza iade edilecektir.
 5. Çiçek teslim saatlari saat 10:00 ile saat 20:00 arsındadır.
 6. İtilaf halinde firmammız ürün bedeli kadar sorumludur.

Eğer Alıcı kişi Yerinde Bulunamamış ise :

 1. İlk önce sizinle telefon yolu ile irtibata geçilir.
 2. Sizin vereceğiniz talimat ile çiçeğiniz bir yakını varsa ( iş arkadaşı,komşusu,akrabası,danışma veya güvenlik elamanı )na teslimatı gerçekleştirilir.
 3. Eğer sizede verdiğiniz irtibat telefonundan ulaşılamıyorsa...
 4. Ürün tekrar iş yerine geriye getirilir.Ürün burada 3 gün boyunca sizin tarafınızdan alınması için bekletilir.Almassanız ürün imha edilir.
 5. Ürünü tekrar yollamak isterseniz bir fark ödeyerek ürünü tekrar verdiğiniz adrese götürülür.
Alıcı Kişi Ürünü Kabul Etmiyorsa:
 1. Verdiğiniz irtibat telefonundan size ulaşılarak bilgi verilir.
 2. Size ulaşılamıyorsa ürün iş yerine geri getirelerek 24 saat boyunca muhafaza edilirek sizin veya sizin tarafarınızdan ismi verilen kişiye teslim edilir.
 3. Çiçeğinizi başka bir kişiye ulaştırılmasını talep ederseniz Firmamız ek ücret karşılığı yeni adrese çiçeği ulaştıracktır.
Yalnış Adres verilmiş ise:
 1. Sipariş yola çıkmış fakat adres yalnışsa;Alıcının doğru adres bilgileri alınır.
 2. Eğer adres yakın bölgede ise ürün teslim edilir.
 3. Ama verilen doğru adres eski adrese göre uzakta bir yerde ise ''EK HİZMET BEDELİ''sizden talep edilir.
ÖZEL GÜNLERDE TESLİMAT
 
 • Özel günlerden kastımız sevgililer günü,anneler günü ve öğretmenler günüdür.Bu günlerde çiçek siparişinizi istediğiniz saate yerine ulaştıramayız Ancak mesai saati içinde (08:00 ile 18:00) arasında teslim edilir..Bu günlerde erken sipariş vermek her zaman sizin için daha verimli olur.Çünkü özel günlerde bir kaç gün önceden verilen siparişler sizin isteğiniz doğrultusunda sabah servisi, öğlen servisi,öğlenden sonra servis ve akşam servisi olarak belirterek o saatler içinde teslimatı yapılır.
YURT İÇİNE VERİLEN SİPARİŞLER
 
 • Kocaeli dışında başka bir ile çiçek göndermek istiyorsanız bize teslim edlimesini istediğiniz saatin en az 3 saat öncesinden haber vermelisiniz.Diğer illerde özellikle Anadolu bölgesinde ulaşım farklılıkları olduğundan dolayı üye iş yerlerimiz fark talep edebilirler.Bu durumlar genelde şehir merkezleri dışında olan yerler için geçerli olmaktadır.Bu ücret size bilgi verilerek teyidi alınır.Sipariş verme saatleriniz 10:00 ile 20:00 arasıdır.
YURT DIŞINA VERİLEN SİPARİŞLER
 • Yurt dışına sipariş vermek için en az 1 gün önceden haber vermelisiniz.Çiçeğiniz teslim edilmesini istediğiniz gün içersinde mesai saatleri içinde teslim edilir.Yurt dışı siparişleriniz TELEFLOR garantisi altında gerçekleşmektedir.